Chorvatsko

KEL2619 Šilo - Apartmány Srdoč

KRK, Šilo - Apartmány Srdoč

Od 9 999 999 Kč
Kód zájezdu: KEL2619 Chorvatsko / Krk - Šilo
Úvodní fotka zájezdu

Popis

Popis Ostrov Krk je největší ostrov Jadranu, patří do skupiny Kvarnerských ostrovů. S pevninou je ostrov spojen Krčským mostem dlouhým 1140 m. Naši turisté objevili půvaby ostrova již ve 20. letech min. století, kdy sem jezdili trávit léto na slunci v nerušené přírodě u průzračného moře. Na ostrově Krk nabízíme střediska: Baška, Šilo a Krk. Šilo je klidné městečko na severovýchodní části ostrova Krk. K turistice je Šilo přímo ideální. Písčité pláže, křišťálově průzračné moře, klid a ticho vytvářejí ideální podmínky pro odpočinek. Jsou zde i možnosti pro potápěče a rekreační rybáře.

Dům Srdoč je vzdálen 320 m od centra, 250 m od pláže a 400 m od obchodu. Parkování k dispozici u domu. Wi-Fi ve všech apartmánech. Na zahradě gril. Domácí zvíře není povoleno. UbytováníApartmán A2(+2) - přízemí - jedna dvoulůžková ložnice, rozkládací gauč pro 1 osobu v ložnici, obývák s kuchyňkou a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, koupelna, terasa s posezením, SAT/TV, Wi-Fi, klimatizace. Apartmán A6(+1) - 2. patro - tři dvoulůžkové ložnice, v jedné ložnici je rozkládací gauč pro 1 osobu, kuchyňka s obývacím prostorem, 2 koupelny, balkon, SAT/TV, Wi-Fi, klimatizace.

Pláž Vzdálena 250 m od ubytování. V Šilu jsou pěkné písčité a oblázkové pláže.

Stravování Vlastní.

Důležité informace

Cena zahrnuje 7x nájem apartmánu spotřebu energií a vody asistenční služby delegáta po telefonu ložní prádlo závěrečný úklid pobytovou taxu pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje povinný jednorázový přihlašovací poplatek cena 5 EUR / osoba (platba na místě) vratná záloha 100 EUR / apartmán (platba na místě) cestovní pojištění UNIQA (možno zakoupit při rezervaci)

Doprava

  • Vlastní nebo MOŽNOST ZVÝHODNĚNÉ DOPRAVY NAŠIMI AUTOBUSY ČESKÉ DOPRAVY.CZ s odjezdovými místy na dosah.
  • Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Další nástupní místa na trase dle domluvy s CK. Pro svozy k základním trasám mohou být použity mikrobusy a osobní automobily. Je nutno počítat se skutečností, že nelze ve všech případech zajet autobusem přímo k vybraně ubytovací kapacitě. Příjezd do některých destinací může být v brzkých ranních hodinách.
  • Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Odjezdová místa

Nástupní místo

Příplatek

Nýrsko, Janovice nad Úhlavou, Klatovy, Mochtín, Nalžovské Hory, Malý Bor, Horažďovice, Strakonice, Vodňany, České BudějoviceZdarma
Domažlice, Přeštice, Švihov, Kdyně, Hluboká, Písek200 Kč / osoba
Plzeň, Zbůch, Stod, Holýšov, Staňkov, Horšovský Týn250 Kč / osoba
Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí350 Kč / osoba

Poznámka k zájezdu

Uvedené ceny jsou pouze ORIENTAČNÍHO CHARAKTERU. Je zde uvedena cena za 7 nocí, za 1 osobu a zahrnuje ZÁKLADNÍ SLUŽBY.

Pořadatel

CK KELLNER

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA