LyzovaniNovinky

KEL2446 Lyžování Kaprun - Zell am See/Saalbach - Hinterglemm

Lyžování autobusem s polopenzí Kaprun - Zell am See / Saalbach - Hinterglemm.

Od 9 999 999 KčKód zájezdu: KEL2446 LyžováníRakousko / Kaprun
Úvodní fotka zájezdu

Popis

 • V blízkosti ubytování v Maishofenu se nachází 2 lyžařská střediska Saalbach a Kaprun.

 • Lyžařský areál Saalbach - Hinterglemm – Leogang nazývaný též Skicircus tvoří 270 km propojených sjezdovek ve třech údolích. Většina vrcholů má sjezdovky s jižní i severní orientací. K dispozici je téměř vše, co si lze přát - tratě s homologací FIS (Zwolferkogel, Kohlmaiskopf) i méně náročné široké sjezdovky (Kohlmaiskopf - tratě obklopující červenou FIS). V okolí je 80 km upravených běžeckých tras. V oblasti jsou 4 snowboard parky. (Hinterglemm, Hochalm, Leongang - Asitz, Saalbach - Bernkogel). V Hinterglemmu je sáňkařská dráha.

 • Od roku 2015 je lyžařský areál propojen s tyrolským Fieberbrunnem, v kterém je kromě upravených sjezdovek také přes 100 km skvělých freeridových sjezdů pro vyznavače jízdy v hlubokém sněhu. Fieberbrunn je rakouskou freeridovou Mekkou. Propojení bylo realizováno spuštěním 10místné kabinkové lanovky TirolS přes Reiterkogel. Vznikl tak, jeden z největších skiareálů v Evropě.

 • Skipas - platba na místě (možnost platit kreditní kartou) - https://www.saalbach.com/de/winter/skitickets/skitickets-skicircus.

 • Lyžařský areál Zell am See – Kaprun, nazývaný Europaskiregion patří mezi nejoblíbenější u českých lyžařů a tvoří jej lyžařské areály nad Zell am See, na Kaprunském ledovci a svazích hory Maiskogel. Přímo nad Zell am See se rozprostírající lyžařský areál na hoře Schmittenhöhe nabízí 77 km dobře upravovaných sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Věhlasná je zdejší černá sjezdovka Trassabfahrt která v délce 4 km překonává výškový rozdíl 900 metrů. Areál na Kaprunském ledovci, pod vrcholem Kitzsteinhorn, nabízí 41 km převážně středně náročných a mírnějších tratí. Vzhledem k nadmořské výšce se zde lyžuje celoročně. Maiskogel nad městečkem Kaprun je menší areál s 20 km tratí vhodných především pro rodiny s malými dětmi a začátečníky.

 • Skipas - platba na místě (možnost platit kreditní kartou) - https://www.zellamsee-kaprun.com/en/sport/winter/skiing/ski-passes.

 • Možnost návštěvy** Tauern Spa** v Zell am See - Kaprun, kde najdete odpočinek a relax v podobě vířivek, saunového světa, bazénů a mnoho dalšího...

Důležité informace

CENA: 5.650 Kč (3denní), 7.450 Kč (4denní)

 • Cena zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování v penzionu nebo jeho depandancích s polopenzí, dopravu autobusem nebo mikrobusem, technický doprovod, povlečení a ručníky, pojištění CK proti úpadku.

 • Cena nezahrnuje: skipas, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis.– tarif K5S+ (na osobu a den) 55 Kč. Více na https://www.kellnerck.cz/cestovni-pojisteni.

Doprava

AUTOBUS

Odjezdová místa

Nástupní místo

Příplatek

PlzeňZdarma
Přeštice200 Kč / osoba
Klatovy, Janovice nad Úhlavou, Nýrsko, Švihov, Kdyně, Domažlice250 Kč / osoba

Program

1. den

 • Odjezd z České Republiky, noční přejezd, celodenní lyžování, večer odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

2. den

 • Po snídani odjezd na sjezdovky, celodenní lyžování, večeře, nocleh.

3. den

 • Po snídani odjezd na sjezdovky, celodenní lyžování. U 3 denního zájezdu v cca 15.30 odjezd do ČR, u 4 denního zájezdu večeře a nocleh.

4. den

 • U 4 denního zájezdu po snídani odjezd na sjezdovky, celodenní lyžování, v cca 15.30 odjezd do ČR.

Poznámka k zájezdu

Ubytování:

 • Převážná většina ubytování je realizovaná v obci Maishofen v penzionu Unterwirt a jeho depandancích, kterými jsou Olga, Maria, Pinzgau, Gabi a Brunner. Jednoduché dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje se SAT/TV, sprcha a WC společné na chodbě pro více pokojů. Na pokojích je umyvadlo. Pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou k dispozici za příplatek. V restauracích penzionu je wi-fi free. Jedná se o jednoduché ubytování pro nenáročné klienty. Ubytování v Maishofenu umožňuje návštěvu obou lyžařských areálů. Vzdálenost Maishofen – Zell am See jsou 4 km. Vzdálenost do Viehhofenu, který je součástí lyžařského areálu Skicircus, je 6 km.

Stravování:

 • Kontinentální snídaně, nápoj dle výběru, pečivo, sýry, salám, džem. Servírovaná večeře o 3 chodech (polévka, předkrm, hlavní jídlo a dezert). Vegetariánská, veganská a bezlepková strava je možná.

Pořadatel

CK KELLNER

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA