ChorvatskoVicedenni

KEL2440 Ozdravný pobyt v Crikvenici

Hotel Mediteran - ozdravný pobyt v Crikvenici s polopenzí - 7 nocí.

Od 9 999 999 KčKód zájezdu: KEL2440 Crikvenica pobytChorvatsko / Crikvenica
Úvodní fotka zájezdu

Popis

  • Crikvenica je již více než 100 let považovaná za oblíbené lázeňské místo a je jedním z nejvýznamnějších center cestovního ruchu v Chorvatsku. Leží přibližně 40 km od Rijeky, naproti břehům ostrova Krk. V evropské lázeňské turistice je Crikvenica velkým pojmem. Již koncem 19. století znamenala pro uherskou šlechtu totéž, co znamenala pro rakouskou šlechtu Opatija. Má výborné klimatické podmínky, které blahodárně působí na lidský organismus. Do Crikvenice byly již před válkou posílány české děti do ozdravoven. V lázeňských domech se zde mořskou vodou léčí astma, revmatismus a bronchitida. K přednostem Crikvenice patří nejen dlouhé oblázkové, mírně se svažující pláže vhodné pro děti a neplavce, ale i příjemné podnebí. Crikvenica získala Modrou vlajku čistoty pláží – patří mezi pět nejčistších v Chorvatsku.

  • Hotel Mediteran* se nachází v bezprostřední blízkosti pláže a léčebného zařízení Thalassotherapia Crikvenica**, které je s hotelem propojeno koridorem. Příjemnou procházkou po promenádě je možné přibližně za 15 minut dojít do centra města (1,5 km). V hotelu je k dispozici recepce s trezorem, lobby, aperitiv bar, výtahy, klimatizovaná restaurace se zimní zahradou a terasa. Hotel má k dispozici také vnitřní i venkovní bazén. WiFi v lobby baru zdarma.

  • Léčebné zařízení Thalassotherapia Crikvenica je moderní léčebné centrum se stoletou tradicí v thalassoterapii pro podporu zdraví, prevenci nemocí a rekreační účely. Tato terapie je tisíce let stará metoda pocházející ze starověkého Řecka a spojující v sobě léčivou sílu mořské vody, mořských rostlin a mořského bahna. Díky obsahu cenných látek (vitamínů, minerálů a proteinů) dochází k rychlejšímu odplavování odpadních látek z pokožky. Díky této metodě dochází k oživení pokožky, vyhlazení drobných vrásek, zpevnění kůže a zmírnění viditelných známek únavy. Další výhodou jsou i účinky relaxační.

  • V ceně zájezdu je balíček 20 ošetření. Program procedur bude rozložen do pěti dnů a obsahuje: cvičení v bazénu s vyhřívanou mořskou vodou, Infračervenou lampu, Fango kompresory, lymfoterapie, termo saunu a nízkorizikovou nervovou stimulaci (rozpis a hodiny hosté obdrží na recepci hotelu Mediteran). Podle počtu osob bude jeden den volný program a možnost fakultativního výletu buď na Plitvická jezera nebo dle počasí plavba lodí nebo autobusem na ostrov Krk.

Důležité informace

CENA: 14.950 Kč

  • Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, balíček 20 procedur, pobytovou taxu, dopravu klimatizovaným autobusem s WC, technický doprovod, pojištění CK proti úpadku,

  • Cena nezahrnuje: Fakultativní výlet na Plitvická jezera nebo plavba lodí nebo autobusem na ostrov Krk, vstupy, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč. Více na https://www.kellnerck.cz/cestovni-pojisteni.

Doprava

AUTOBUS

Odjezdová místa

Nástupní místo

Příplatek

PlzeňZdarma
Přeštice200 Kč / osoba
Klatovy, Janovice nad Úhlavou, Nýrsko, Švihov, Kdyně, Domažlice250 Kč / osoba

Poznámka k zájezdu

Ubytování:

  • Klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje na parkovou stranu bez možnosti přistýlky s vlastním příslušenstvím a TV, některé pokoje mají balkon. Pokoje s balkonem na mořskou stranu pouze na zpětné potvrzení.

Stravování:

  • Snídaně i večeře formou švédských stolů.

Pořadatel

CK KELLNER

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA