NovinkyVicedenni

KEL2436 Taurská cyklostezka

Salcburskem na kole.

Od 9 999 999 KčKód zájezdu: KEL2436 TaurskáRakousko / Salcburk
Úvodní fotka zájezdu

Popis

  • Zájezd je určen všem milovníkům pohodové cyklistiky a krásné přírody. Etapy s maximálním převýšením do 400 m, všechny etapy mají kratší varianty. Během zájezdu projedete na kole nejzajímavější oblasti Rakouska.
  • Navštívíte Krimml a jeho věhlasné vodopády, projedete kolem Zellerského jezera, na dosah budete mít ledovcovou oblast na Kitzsteinhornu. Projedete se cyklostezkou podél řeky Saalach. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi na všech typech kol.

Důležité informace

CENA: 7.990 Kč

Cena zahrnuje: 3x ubytování v penzionu s polopenzí, dopravu klimatizovaným mikrobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: Orientační ceny vstupů (platba na místě): Krimmelské vodopády 5 €, výjezd na Krimmler Achental 16 €, soutěska Seisenbergkalmm 6,50 €, jeskyně Lamprechtshöhle 7 €. Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč. Více na https://www.kellnerck.cz/cestovni-pojisteni.

Doprava

AUTOBUS

Odjezdová místa

Nástupní místo

Příplatek

Plzeň, Přeštice, Klatovy, Horažďovice, Strakonice, České BudějoviceZdarma
Domažlice, Kdyně200 Kč / osoba

Program

1. den

  • V časných ranních (nočních) hodinách odjezd do Rakouska k městečku Hochfilzen, dále sjezd z Griessenpass (1000 m n.m.) do městečka Saalfelden a pak přes pastviny a nádherné vesničky do Maishofenu, kde bude i nocleh. (Délka etapy 35 km, stoupání 100 m, sjezd 350 m).

2. den

  • Prohlídka Krimmelských vodopádů, dále na kolech Krimml, Mittersill, Uttendorf, Piesendorf, Zell am See. Nocleh v Maishofenu. (Délka etapy cca 70 km, stoupání 150 m, sjezd 400 m). Možnost zajímavé alternativy: Ráno odjezd do Krimmlu, kde nás vyveze místní taxi do malebného horského údolí Krimmler Achental, kde strávíme na kolech většinu času. Dojedeme na konec údolí pod ledovec a poté se vydáme podél říčky Krimmler Ache zpět a projedeme celé údolí až ke Krimmelským vodopádům. Odjezd zpět na penzion. (Délka etapy cca 25 km, stoupání 250 m, sjezd 850 m).

3. den

  • Okružní etapa kolem Zellerského jezera. Trasa povede od penzionu přes Zell am See do Kaprunu a poté zpět přes Bruck po druhé straně jezera. Možnost návštěvy soutěsky Sigmund-Thun-Klamm za Kaprunem. (Délka etapy cca 35 km, stoupání 250 m, sjezd 250 m).

4. den

  • Vydáme se údolím Saalachtal z Maishofenu přes Maria Alm, Saalfelden, Marzon, Weissbach, St. Martin, Lofer. Na trase bude možné navštívit soutěsku Seisenbergklamm nebo jeskyni Lamprechtshöhle. Naložení kol, odjezd do ČR v odpoledních hodinách. Návrat v pozdních večerních hodinách. (Délka etapy 45 km, stoupání 100 m, sjezd 250 m).

Poznámka k zájezdu

Ubytování:

  • Zajištěno v obci Maishofen v penzionu Unterwirt a jeho depandancích, kterými jsou Olga, Maria, Pinzgau, Gabi a Brunner.
  • Jedná se o jednoduché dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje se SAT/TV, kde sprcha a WC jsou společné pro více pokojů na chodbě. Na pokojích je umyvadlo.
  • Pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou k dispozici za příplatek. V restauracích penzionu je wi-fi free. Jedná se o jednoduché ubytování pro nenáročné klienty.

Stravování:

  • Snídaně kontinentální, servírované večeře (polévka, zeleninový bufet, hlavní jídlo, dezert). Vegetariánská, veganská a bezlepková strava je možná při nahlášení předem.

Pořadatel

CK KELLNER

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA